Flotsam IV
Larp na motivy
zaklínače

13.9 - 15.9 2019
hrad Orlík
u Humpolce
flotsamlarp@gmail.com
facebook

organizační tým:
Jitka Ira Dvořáková
Milan Sam Pěkný

technické zázemí:
G&D – půjčovna a rekvizitárna s.r.o.

O hře obecně

Larp Flotsam je inspirovaný světem zaklínače, dle knih A.Sapkowského a herní série The Witcher. Je to svět plný násilí, magie, nestvůr, jednoduše plný problémů a jeden může snadno přijít k úhoně. Děj je posunutý o 300 let do minulosti, nelze se tedy v podstatě setkat s postavami z knih či her, Nilfgaard je ještě malé nevýznamné království kdesi na jihu, ale o to víc mají hráči volnou ruku změnit tento svět - a třeba k lepšímu.
Hra se odehrává v ne příliš malebném městečku Flotsam, ležícím uprostřed lesů a bažin, ale zato na rušné křižovatce obchodních cest. Líná řeka Pontar se vine okolo města a přináší lodě přetékající zbožím, nebo také nafouklé mrtvoly těch, co si nedali na cestě pozor. Je to místo, o které desítky let nikdo nestál a nikomu nepatřilo, ale stačilo aby si jeden dal tu práci obchodní stanici zvelebit a už se o ni všichni poprali. V současné chvíli na věžích vlají Redanské a Aedirnské vlajky, nicméně na jak dlouho, to si nikdo netroufne odhadnout.
Akce je vhodná jak pro zkušené hráče, tak pro začátečníky. Děj ani jednání Vašich postav není nijak skriptované a kvůli tomu klademe velký důraz na historii a cíle postav, které je nutné vytvořit již při registraci, abychom měli dostatek času připravit pro Vás bohaté podklady a podměty, propojení postav a celkově svět, který pružně reaguje na cokoliv, co ve hře uděláte.

Flotsam 2019

Čtvrtý ročník bude v termínu 13.-15.9.2019.

Ke stažení:
Efekty 1.0(pdf)
Pravidla 1.0 (pdf)
Reálie (pdf)Flotsam 2018

Třetí ročník byl ve znamení nečekaných spojenectví, spolupráce a osud města může směle stoupat k lepším zítřkům. I přes nedostatek mužů ve zbrani se město ubránilo zlu v kůži bestií, nelidí i lidí.
Víkend tak plný zážitků, že bychom je jen těžko vměstnali do epilogu všechny a i proto děkujeme Konovi za sepsání jeho vlastního outra, které krásně popisuje "takový běžný den" ve Flotsamu. Děkujeme.
Epilog 2018 (pdf)
Outro Kon 2018 (pdf) - Flotsam z pohledu Aedirnského velitele
Prolog 2018 (pdf)


Flotsam 2017

Rádi bychom ještě jednou poděkovali všem hráčům za hojnou účast, za nečekané zvraty ve hře i skvělé zážitky, které nám zůstanou v paměti navěky.
Výhercem kostýmové soutěže se stala Markéta Serbousková. Gratulujeme!
Epilog 2017 (pdf)
Prolog 2017 (pdf)


Flotsam 2016

První ročník akce je za námi, ročník nabitý nezapomenutelnými událostmi. Ty nejdůležitější jsou shrnuty v Epilogu.
Epilog 2016 (pdf)

          Flotsam  IV